KONST / Litografier / Färglitografi 15549345
nr 1554 9345
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Trädgårdscafé. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi. Bladets mått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 70x51
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:16:21
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr